░VÁNOČNÍ NADÍLKA SLEV░ Aktuality


Vánoce se rychle blíží a s nimi i příležitost obdarovat naše blízké dárky, které je potěší a zpříjemní jim čas strávený při jejich oblíbených zálibách.

A protože víme, že povánoční slevy a výprodeje jsou takříkajíc jak přijít s křížkem po funusu, nadělili jsme pro naše zákazníky příjemné slevy již před Vánoci, aby byly přípravy na Štědrý večer pro peněženku co nejméně znepokojující.

Pro vášnivé i příležitostné rybáře si u nás můžete vybrat z mnoha typů kvalitních prutů a navijáků ověřených značek (Mitchell, JRC, Berkley, PENN, Abu Garcia, Cresta, Okuma, SPRO...), pouzder na pruty i tašekkufříků na vybavení (Carp System, C-TEC, Defender...), funkčího oblečení (Termovel, Albastar,Grey's, Prologic...), pohodlných rybářských křesel a samozřejmě širokého spektra drobnějšího sortimentu pro obohacení výstroje a výzbroje rybáře.

   

A také pro milovníky jezírek jsme připravili příjemné slevy na technologie zajišťující správné fungování vodních ploch. Pokud tedy zakládáte nové jezírko či revitalizujete jezírko již stávající, rádi Vám pomůžeme vybrat pro Vaše vodní království vhodné čerpadlo zajišťující správný oběh vody v jezírku (Messner, Sicce...), filtraci pro biologické čištění vody (Sicce, Söll, AquaSzut nebo samozřejmě i námi vyráběné filtrace pro větší jezírka), UV-C lampu pro odstranění jednobuněčných organismů způsobujících zakalení vody (TMC, Evolution Aqua, AquaKing...) a mnoho dalších užitečných prvků pro snadnou a efektivní péči o jezírko.

  

Pecina s.r.o. | 5.12.2018